30 000 zł

[Okazja cenowa!] 30 tys. za działkę w Biesiekierzu

Sprzedam
Dodano: 13 lat temu
[Okazja cenowa!] 30 tys. za działkę w Biesiekierzu

Opis ogłoszenia

Okazyjnie sprzedam malowniczo położone działki blisko morza. Inwestycja lepsza niż lokaty bankowe.
Działki o powierzchni od 663 m2 do 822 m2 leżą ok. 15 km od morza, 10 km od Koszalina. Dojazd z trasy głównej Koszalin-Szczecin drogą asfaltową ok. 2 km oraz gruntową ok. 100 m.
Obszar nieobjęty obowiązkiem sporządzania planu zagospodarowania, w ewidencji gruntów oznaczony jako N/RVI/ŁV, obręb Biesiekierz. Teren płaski, na wzniesieniu, porośnięty samosiejkami drzewek z pięknym widokiem na otaczające pola, łąki i lasek. Dla osób lubiących dużą przestrzeń i naturę. Wokół inne działki - osiedle szesnastu domków jednorodzinnych w trakcie organizacji. Do wyboru jest jeszcze siedem działek (nr 213/7, 8, 9, 10, 11, 12, 17).
Media (woda, prąd, gaz) przy najbliższych zabudowaniach w odległości ok. 100 m.

Cena 30 tys. zł za dowolną działkę.

Oferta bezpośrednia. Ogłoszeniodawca nie zgadza się na kontakt agencji/pośredników nieruchomości oferujących pomoc w poszukiwaniu klienta na tę nieruchomość.

Dane kontaktowe

  • Joanna Grabowska
  • tel 600415149

Podobne ogłoszenia

Ogłoszenia