ogłoszenia rolnicze  

Sortuj:

Lemken

 —

52 ogłoszenia

Pług Obrotowy Lemken OPAL 180 4-skibowy obrotowy

Sprzedam pług obrotowy Lemken Opal 180 4-skibowy, z przedpłużkami. hydraulika na dwa węże. Rama nowego typu. Stan bardzo dobry. tel: 663222700 Posiadam również pługi na ramie 110 Ponadto prasy rolujące, Prasa Z -224

Łódzkie

Dodano: 7 miesięcy temu

Pług Lemken Opal 110 3-skibowy

Pług Lemken Opal 110 3-skibowy, 2 węże, duże przedpłużki, wymienione wszystkie elementy robocze

Dolnośląskie

Dodano: 7 miesięcy temu

Pług Obrotowy Lemken OPAL 110 4-skibowy obrotowy

Sprzedam pług lemken 110, 4- skibowy, obrotowy, przedpłużki, hydraulika na dwa węże, gumowe koło podporowe. tel: 663 222 700

Łódzkie

Dodano: 7 miesięcy temu

Pług LEMKEN OPAL 90    3 900 zł

Pług LEMKEN OPAL 90

Sprzedam pług 3 skibowy obracany LEMKEN OPAL 90

Warmińsko-mazurskie

Dodano: 7 miesięcy temu

sprzedam pługi lemken 3+1 stan dobry przedpuszki w stanie bdb 500805221 cena do negocjacji zdjecia mogę wysłać na email

Podlaskie

Dodano: 8 miesięcy temu

Agregat LEMKEN    7 900 zł

Agregat LEMKEN

Agregat gruber pościerniskowy Lemken, rok produkcji 1999, szerokość 2,7m, 13 łap, z tyłu wał kolczasty. W ofercie inne maszyny rolnicze i ciągniki. Tel. 510435505 lub 504334149

Lubelskie

Dodano: 8 miesięcy temu

LEMKEN 8/400 + RUBIN 9 ROK 2005 80 000 netto

SPRZEDAM SIEWNIK MARKI: LEMKEN 8/400 + BRONA TALERZOWA RUBIN 9, ROK PROD. 2005, SZEROKOŚĆ ROBOCZA 4 METRÓW, SKŁADANY, KOMPUTER, STAN IDEALNY. MOŻLIWA ZAMIANA NA INNY SPRZĘT ROLNICZY - POMAGAMY W UZYSKANIU NISKOPROCENTOWEGO KREDYTU - OD 6.5 %. OFERUJĘ TAKŻE USŁUGI TRANSPORTOWE W ZAKRESIE DOW[…]

Dolnośląskie

Dodano: 8 miesięcy temu

LEMIESZ DŁUTO KVE3RNELAND LEMKEN GREGOIRE BESSON

CZĘŚCI PŁUŻNE DO PŁUGÓW OBRACANYCH I ZAGONOWYCH PRODUKCJI NIEMIECKIEJ, FRANCUSKIEJ ITD. CZĘŚCI DO AGREGATÓW UPRAWOWYCH, GŁĘBOSZY, BRON TALERZOWYCH I INNYCH MASZYN UPRAWOWYCH. ZAPRASZYMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ.

Dolnośląskie

Dodano: 9 miesięcy temu

LEMKENN.......662-204-330    1 699 zł

Witam mam do sprzedania pług obracany 2 skibowy w stanie idealnym z przed puszkami 2 koła podporowe obracany mechanicznie

Kujawsko-pomorskie

Dodano: 10 miesięcy temu

Lemiesz do pługa LEMKEN    129,15 zł

Lemiesz do pługa LEMKEN

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego z częściami do maszyn! www.sklep.bartniktwr.pl Lemiesz do pługa lemken, producent Unirol

Mazowieckie

Dodano: 10 miesięcy temu

Agregat uprawowy Lemken    40 000 zł

Agregat uprawowy Lemken

Sprzedam agregat uprawowy LEMKEN Model Kompaktor S400 GF SVE Szerokość robocza 4 m Aktywne zabezpieczenia. Pierwszy właściciel, kupiony w Polsce. Lokalizacja ? okolice Płocka, woj. mazowieckie. tel. 501 1206 53

Mazowieckie

Dodano: 11 miesięcy temu - Pokaż na mapie

Sprzedam Pług obrotowy Lemken Opal 180 4 -skibowy

Sprzedam pług obrotowy Lemken Opal 180 4-skibowy, z przedpłużkami. hydraulika na dwa węże. Rama nowego typu. Stan bardzo dobry. tel: 663222700 Posiadam również pługi na ramie 180 i 140 Vario. Ponadto prasy rolujące, Ursus C-360, Zetor 10-145, Prasa Z -224

Łódzkie

Dodano: 11 miesięcy temu

Sprzedam Pług obrotowy Lemken Opal 180 4 -skibowy

Sprzedam pług obrotowy Lemken Opal 180 4-skibowy, z przedpłużkami. hydraulika na dwa węże. Rama nowego typu. Stan bardzo dobry. tel: 663222700

Łódzkie

Dodano: rok temu

Pług obrotowy 3+1 LEMKEN typ 090

Witam, Mam do sprzedania pług obrotowy 3+1 LEMKEN typ 090. Hydraulika na dwa węże. Możliwość montażu piątej skiby. Stan techniczny dobry. W pełni sprawny. Cena: 11.500 zł (cena do negocjacji). Lokalizacja: Koło niedaleko Konina (wojewódzctwo Wielkopolskie). Tel. 669 153 621 Wojciech[…]

Wielkopolskie

Dodano: rok temu

PŁUG 2 SKIBOWY OBROTOWY LEMKEN

Sprzedam pług 2 skibowy obrotowy m-ki Lemken, stan BDB, oryginalne części robocze, idealny do Ursusa C 330, MF 255, możliwy transport

Małopolskie

Dodano: rok temu

Kultivátor Lemken 9/600 KUEA

rok výroby 2007,pracovný záber 6m, odpracovaných cca 15000 ha funkčný stav

Zagranica

Dodano: rok temu

PŁUG LEMKEN 1995 r    4 000 zł

PŁUG LEMKEN  1995 r

Pług odwracalny 3-skibowy z przedpłużkami , w rezerwie nowe odkładnice .

Dolnośląskie

Dodano: rok temu

LEMKEN OPAL    3 800 zł

LEMKEN OPAL

Sprzedam pług obrotowy Lemken Opal.Stan jak na zdjęciu.Więcej informacji-zadzwoń.

Mazowieckie

Dodano: rok temu

sprzedam pierscienie do wału campbell lemken fabrycznie nowe rozmiar 90 cm 1000zł sztuka tel.508285365

Dolnośląskie

Dodano: rok temu

Kompaktor Lemken

Sprzedam Kompaktor Lemken, 6 m szerokości, hydraulicznie rozkładany. Wiecej informacji pod adresem internetowym www.gut-deutschhof.de lub pod numerem telefonu 0049 176 96494184 (telefon do Niemiec, mówimy po polsku)

Zagranica

Dodano: rok temu

 

Najczęściej szukane

W naszej bazie znajduję się 72 225 ogłoszenia rolnicze.

 
 
maszyny rolnicze
Maszyny rolnicze
 
gebrauchte landmaschinen
Gebrauchte landmaschinen
 
used farm equipment
Used farm equipment
 
maszyny budowlane
Maszyny budowlane
 
agencja interaktywna
Agencja interaktywna