iAgro  

Sortuj:

Plug obrotowy

 —

60 ogłoszeń

PŁUG OBROTOWY 3 SKIBOWY  HUARD KUHN NONSTOP

SPRZEDAM PŁUG 3 SKIBOWY OBROTOWY HUARD KUHN NA ZABEZPIECZENIU NON STOP OLEJOWYM ZACZEP NA BELCE TALERZE TNĄCE RAMA NIE SPAWANA NIE MALOWANA MOŻLIWOŚĆ PRÓBY OBROTU NA MIEJSCU MOŻLIWY TRANSPORT

Wielkopolskie

Dodano: 3 godziny temu

Pług obrotowy 4 skiby    9 800 zł

Pług obrotowy 4 skiby

Sprzedam pług obrotowy 4 skibowy, zabespieczenia kołkowe.

Wielkopolskie

Dodano: 3 dni temu

WITAM SPRZEDAM PŁUG OBROTOWY OKAZJA!!!

WITAM SPRZEDA MAŁY PŁUG OBROTOWY- FIRMY JOHN DEERE DOSKONAŁY DO T25, KUBOTY, C 330, ITP CENA 1250ZŁ

Wielkopolskie

Dodano: tydzień temu

Zetor 8011 + pług obrotowy 3-skibowy LEMKEN

WITAM, MAM DO SPRZEDANIA ZETORA 8011 + PŁUG LEMKEN. STAN BARDZO DOBRY. ZAPRASZAM NA OGLĘDZINY! TELEFON: 724158674

Opolskie

Dodano: 2 miesiące temu

Pług obrotowy 3 skibowy    3 200 zł

Pług obrotowy 3 skibowy

soszedam pług 3 skibowy obrotowy niemniecki w bardzo dobrym stanie

Pomorskie

Dodano: 2 miesiące temu

Pług obrotowy 4 skibowy GASSNER

Pług GASSNER, 4 skibowy, obrotowy, 4x40cm, elementy robocze nowe, sprawny 100%, możliwość transportu.

Lubelskie

Dodano: 3 miesiące temu

Pług obrotowy 3 skibowy    4 200 zł

sprzedam pług 3 skibowy obrotowy zmienna szerokość orki gumowe koło podporowe nowe lemiesze nowe dłuta obrót na jeden wąż zabezpieczenia przed kamieniami cena do małej negocjacji

Kujawsko-pomorskie

Dodano: 3 miesiące temu

Pług Obrotowy Lemken Opal 110 180 4-skibowy

Sprzedam pług lemken 110, 4- skibowy, obrotowy, przedpłużki, hydraulika na dwa węże, gumowe koło podporowe. ( zdj1,2,3) Lemken Opal 180 (zdj 4,5) 9900zł Niemeyer D2000 trzy skibowy 3700zł Możliwość transportu tel: 663 222 700

Łódzkie

Dodano: 3 miesiące temu

PŁUG OBROTOWY 3+1 NIEMEYER    12 000 zł

PŁUG OBROTOWY 3+1 NIEMEYER

Sprzedam pług obrotowy firmy Niemeyer rok 2002,stan bardzo dobry. tel.kontaktowy 606670933

Małopolskie

Dodano: 4 miesiące temu

PŁUG OBROTOWY , 5 SKIBOWY ( 4+1 )

Sprzedam plug obrotowy 5-skibowy (4+1) firmy DOWDESWELL DP7 .Latwa mozliwosc demontazu piatej skiby.

Lubelskie

Dodano: 4 miesiące temu

Pług Obrotowy Lemken OPAL 180 4-skibowy obrotowy

Sprzedam pług obrotowy Lemken Opal 180 4-skibowy, z przedpłużkami. hydraulika na dwa węże. Rama nowego typu. Stan bardzo dobry. tel: 663222700 Posiadam również pługi na ramie 110 Ponadto prasy rolujące, Prasa Z -224

Łódzkie

Dodano: 4 miesiące temu

Pług Obrotowy Niemeyer 2000 3 - skibowy obrotowy

Sprzedam pług Niemeyer 2000, 3-skibowy, obrotowy. przedpłużki, ścinacze, koło podporowe, nowe lemiesze, nie spawany. cena: 3700zł - do negocjacji tel: 663 222 700 możliwość transportu

Łódzkie

Dodano: 4 miesiące temu

Pług Obrotowy Lemken OPAL 110 4-skibowy obrotowy

Sprzedam pług lemken 110, 4- skibowy, obrotowy, przedpłużki, hydraulika na dwa węże, gumowe koło podporowe. tel: 663 222 700

Łódzkie

Dodano: 5 miesięcy temu

Pług Obrotowy Unia Grudziądz IBIS 4+1 XXL 2002rok

Pług Obrotowy Unia Grudziądz IBIS 4+1 XXL 2002rok I właściciel,składany hydr. na transport, szer. robocza 250cm stan bardzo dobry tel. 607570062 woj.Świętokrzyskie Opatów sprzedaje ze względu pod zakup nowego na PROW

Świętokrzyskie

Dodano: 5 miesięcy temu

Plug obrotowy    4 500 zł

Plug obrotowy

Plug obrotowy Volly-Mat 3 skibowy sprowadzony z niemiec,stan techniczny bardzo dobry,100% sprawny.

Lubuskie

Dodano: 5 miesięcy temu

Posiadam dodatkowe pióra wzmacniające resor, do pługa kverneland. Telefon kontaktowy 602 -267 -292

Kujawsko-pomorskie

Dodano: 6 miesięcy temu

Pług Obrotowy Niemeyer 2000 3 - skibowy

Sprzedam pług Niemeyer 2000, 3-skibowy, obrotowy. przedpłużki, ścinacze, koło podporowe, nowe lemiesze, nie spawany. cena: 3700zł - do negocjacji tel: 663 222 700 możliwość transportu

Łódzkie

Dodano: 5 miesięcy temu

Pług Obrotowy Unia IBIS 5 skibowy (4+1) XXL

Witam! Posiadam do sprzedaży: PŁUG OBROTOWY "IBIS" 5-skibowy (4+1) Unia Grudziądz, rok produkcji 2003 * Zabezpieczenia NON-STOP RESOROWE, * ODKŁADNICE AŻUROWE XXL, * REGULOWANA SZEROKOŚĆ ORKI, Stan BARDZO DOBRY !!! tel. 661 803 412

Śląskie

Dodano: 6 miesięcy temu

Pług obrotowy 2    1 400 zł

SPRZEDAM PLUG OBROTOWY DWU SKIBOWY W PEŁNI SPRAWNY LEKKO SIĘ OBRACA BEZ ZADNYCH PROBLEMÓW RADZI SOBIE Z NIM C-360 . PŁUG JESTNIEMIECKIEJ FIRMY VOLLY MAT NIEMEYER POSIADA DWA KOŁA PODPOROWE JEST OBRACANY MECHANICZNIE CO DAJE NAM SZYBSZY OBRÓT NIŻ HYDRAULICZNYM . ZAJNTERESOWANYM ZDIĘCIA MOGĘ […]

Łódzkie

Dodano: 6 miesięcy temu

Pług obrotowy 2 skiby z opcją dołożenia 3-ciej i 4

Pług obrotowy 2 skiby z opcją dołożenia 3-ciej i 4-tej nowy. Korpusy Kverneland. Tel 523815594

Kujawsko-pomorskie

Dodano: 8 miesięcy temu

 

Najczęściej szukane

W naszej bazie znajduję się 57 805 ogłoszenia rolnicze.

 
 
maszyny rolnicze
Maszyny rolnicze
 
gebrauchte landmaschinen
Gebrauchte landmaschinen
 
used farm equipment
Used farm equipment
 
maszyny budowlane
Maszyny budowlane
 
agencja interaktywna
Agencja interaktywna