Sortuj:
Plug obrotowy — 61 ogłoszeń
|
Pług Obrotowy Unia Grudziądz IBIS 4+1 XXL 2002rok I właściciel,składany hydr. na transport, szer. robocza 250cm stan
bardzo dobry tel. 607570062 woj.Świętokrzyskie Opatów sprzedaje ze względu pod zakup nowego na PROW
Świętokrzyskie
Plug obrotowy Volly-Mat 3 skibowy sprowadzony z niemiec,stan techniczny bardzo dobry,100% sprawny.
Lubuskie
Posiadam dodatkowe pióra wzmacniające resor, do pługa kverneland.
Telefon kontaktowy 602 -267 -292
Kujawsko-pomorskie
Witam!
Posiadam do sprzedaży:
PŁUG OBROTOWY "IBIS" 5-skibowy (4+1)
Unia Grudziądz, rok produkcji 2003
* Zabezpieczenia NON-STOP RESOROWE,
* ODKŁADNICE AŻUROWE XXL,
* REGULOWANA SZEROKOŚĆ ORKI,
Stan BARDZO DOBRY !!!
tel. 661 803 412
Śląskie
SPRZEDAM PLUG OBROTOWY DWU SKIBOWY W PEŁNI SPRAWNY LEKKO SIĘ OBRACA BEZ ZADNYCH PROBLEMÓW RADZI SOBIE Z NIM C-360 . PŁUG JESTNIEMIECKIEJ FIRMY VOLLY MAT NIEMEYER POSIADA DWA KOŁA PODPOROWE JEST OBRACANY MECHANICZNIE CO DAJE NAM SZYBSZY OBRÓT NIŻ HYDRAULICZNYM . ZAJNTERESOWANYM ZDIĘCIA MOGĘ […]
Łódzkie
Pług obrotowy 2 skiby z opcją dołożenia 3-ciej i 4-tej nowy. Korpusy Kverneland. Tel 523815594
Kujawsko-pomorskie
Sprzedam pług obrotowy Lemken Opal 180 4-skibowy, z przedpłużkami. hydraulika na dwa węże. Rama nowego typu. Stan bardzo dobry. tel: 663222700
Posiadam również pługi na ramie 180 i 140 Vario.
Ponadto prasy rolujące, Ursus C-360, Zetor 10-145, Prasa Z -224
Łódzkie
Sprzedam pług obrotowy Lemken Opal 180 4-skibowy, z przedpłużkami. hydraulika na dwa węże. Rama nowego typu. Stan bardzo dobry. tel: 663222700
Łódzkie
witam sprzedam pług obrotowy dwuskibowy stan b.dobry.
Podkarpackie
Sprzedam
pług zawieszany obracalny
KVERNELAND EM85
4-ro skibowy
system zabezpieczenia na kamienie non-stop (resorowe)
szerokość orki jest stała i wynosi 40cm( 16?)
rok produkcji 2004, stan bdb.
elementy robocze 90% dobre
jednoczęściowa rama główna o profilu 150x1[…]
Wielkopolskie
Witam,
Mam do sprzedania pług obrotowy 3+1 LEMKEN typ 090. Hydraulika na dwa węże.
Możliwość montażu piątej skiby. Stan techniczny dobry. W pełni sprawny.
Cena: 11.500 zł (cena do negocjacji).
Lokalizacja: Koło niedaleko Konina (wojewódzctwo Wielkopolskie).
Tel. 669 153 621 Wojciech[…]
Wielkopolskie
WITAM MA DO SPRZEDANIA PŁUG OBROTOWY UNII GRUDZIĄDZ IBIS 3+ Z 2005 ROKU, Z PRZEDPUSZKAMI DO KUKURYDZY REGULACJA ŚRUBOWA, KÓŁKO PODPOROWE PNEUMATYCZNE, STAN TECH. IDEALNY.
KONTAKT: 667-952-155 LUB 500-094-154
Małopolskie
Pług obrotowy Rabe-werke:
-3 +1 skibowy
-przedpurzki,
-stan bdb
Świętokrzyskie
PŁUG OBROTOWY POL ZAWIESZANY 5 W DOBRYM STANIE ZABEZPIECZENIE
Łódzkie
maszyna fabrycznie nowa,gwarancja,transport
Cała Polska
Pług obrotowy 2 skiby z opcją dołożenia 3-ciej i 4-tej nowy. Korpusy Kverneland. Tel 523815594
Kujawsko-pomorskie
Pług obrotowy skr sukov 4, 4 letni, stan bardzo dobry, mało używany. Cena 15 000zł, możliwa do negocjacji. Więcej szczegółów przy kontakcie telefonicznym.
TEL:67 2619407 KOM: 601 678 284 Zdjęcia:
http://img02.allegroimg.pl/photos/400x300/12/00/44/16/1200441600_1
http://img02.allegroimg.[…]
Wielkopolskie
Sprzedam pług obrotowy 3 skibowy Lemken. nowe półpiersi, nowe płozy, nowe lemiesze+ 6 nowych zapasowych lemieszy. Stan bardzo dobry. Cena 4.700 zł
Wielkopolskie
Witam!
Posiadam do sprzedaży:
PŁUG OBROTOWY "IBIS" 5-skibowy (4+1)
Unia Grudziądz, rok produkcji 2003
* Zabezpieczenia NON-STOP RESOROWE,
* ODKŁADNICE AŻUROWE XXL,
* REGULOWANA SZEROKOŚĆ ORKI,
Stan BARDZO DOBRY !!!
Faktura VAT
Tel. 661 803 412
Proszę dzwonić, n[…]
Śląskie
Mam do sprzedania pług obrotowy 3- skibowy marki Neymayer. Kontakt: 503562899
Dolnośląskie
|
|
|
|