19 400 zł

Sprzedam kombajn do ziemniaków anna i wycinak do kiszonki/kukurydzy

Sprzedam
Dodano: 4 lata temu

Opis ogłoszenia

Sprzedam kombajn do ziemniaków Anna w bardzo dobrym stanie. - 19 600 zł do negocjacji
Skoczykłody
Sprzedam kombajn do ziemniaków Anna w bardzo dobrym stanie. Cena - 19 600 zł do negocjacji.
Sprzedam kombajn do ziemniaków Anna w bardzo dobrym wręcz idealnym stanie. Kombajn jest już nowszego typu i ma nowy typ taśmy do wyładowywania ziemniaków ze zbiornika, dzięki czemu ziemniaki nie są uszkadzane oraz nie spadają na ziemię pomiędzy prątkami. W zasadzie była to ostatnia wersja kombajnu Anna. Kombajn ma dorobiony widoczny na zdjęciu kosz na małe i uszkodzone ziemniaki. Kombajn stan idealny.
Sprzedaje kombajn ziemniaczany ze względu na zakończenie uprawy ziemniaków. Do tej pory były sadzone dwie sadzarki i tyle też kombajn był używany. Nie wymaga żadnych nakładów. Cena do negocjacji. Kontakt 502 592 744. Okolice Rawy Mazowieckiej - Skoczykłody.
Mam też do sprzedania wycinak do kiszonki FELLA SD160 na dwa noże. - 4500 zł do negocjacji
Wycinak do kiszonki FELLA SD160 na dwa noże wycinające,z windą do wycinania na dużych pryzmach,stan bardzo dobry. Docisk - płynna regulacja cięcia, winda która umożliwia wycinanie z różnych wysokości, podnośnik windowy umożliwia wycięcie niskiej lub wysokiej kostki, sprawny technicznie. Więcej informacji pod telefon 502 592 744 .
Garażowany. Po wycięciu ze względu na brak naruszenia kiszonki, kukurydza nie grzeje się. Okolice Rawy Mazowieckiej - województwo łódzkie.

Dane kontaktowe

  • Leszek
  • tel 502592744
  • adres Skoczykłody
  • miejscowość Skoczykłody

Podobne ogłoszenia

Ogłoszenia