Sprzedam od zaraz dom i grunty rolne oraz budowlane ceny do negocjacji

Sprzedam
Dodano: 8 lat temu

Opis ogłoszenia

CENY DO NEGOCJACJI !

SPRZEDAM OD ZARAZ ( z powodu wyjazdu na stałe za granicę)
*-----------Dom na wsi i budynek gospodarczy w miejscowości Kwietniki, gm. Paszowice- miedzy JAWOREM a BOLKOWEM, okolo 2 km od drogi nr 3 tranzytowej,na trasie do Jeleniej Góry, bądź do LUBAWKI.
Dom umiejscowiony w centralnej części wioski, na dwóch sąsiadujących działkach o łącznej powierzchni 986 arów, w bliskości 50m kościół i sklep, przystanki komunikacji.
Kwietniki to niewielka miejscowość położona na terenie gminy Paszowice w województwie dolnośląskim. Ulokowane na terenie Parku Krajobrazowego Chełmy, otoczona lasami. 
W odległości 1,5km pałac turystyczno-szkoleniowy w Grobli(www.palac-grobla.pl ).
…............................................................................................................................................
---Oferuję do sprzedaży grunty,ktore położone są w miejscowosci Kwietniki, miedzy JAWOREM a BOLKOWEM, okolo 2 km od drogi nr 3 tranzytowej,na trasie do Jeleniej Góry, bądź do LUBAWKI. Grunty bezpośrednio przylegają do drogi asfaltowej. Wokół las,łąka,pola -brak jakichkolwiek zabudowań, do centrum wioski niecały 1 km.
DZIAŁKI nr 8,9,13,14,15 i 16/1 działki przylegają bezpośrednio do siebie, o łącznej powierzchni 9 ha, klasa IIB i IIIA.
Położone są na lekkim wzniesieniu 15% w kierunku strony południowej – z możliwością wykorzystania energii słonecznej. Objęte planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczone częściowo pod zabudowę zagrodową i budownictwo jednorodzinne, jak również z przeznaczeniem na przemysł nieuciążliwy,
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
---W bliskości powyższej oferty( po drugie stronie drogi asfaltowej) w miejscowości Kwietniki posiadam również do sprzedaży grunty rolne oraz działki budowlane
DZIAŁKA NR 25/2 , klasa IIA, Objęta planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczone częściowo pod zabudowę zagrodową i budownictwo jednorodzinne, jak również z przeznaczeniem na przemysł nieuciążliwy, Położone w urokliwym cichym miejscu, do centrum 600m, z widokiem na pobliskie lasy i wzniesienia, z dostępem do małej rzeki, o łącznej powierzchni 2,5 ha,z utwardzonym prywatnym dojazdem,podłączoną kanalizacją oraz posiadam pozwolenia na pozostałe media. Teren ten również nie graniczy z innymi zabudowaniami.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
---Grunty rolne położone w miejscowości Kwietniki o powierzchni
4 ha , DZIAŁKA nr 275,Klasa II, w tym 10% powierzchni klasa IIIB., prostokąt= dł.800m cena=20.000zł./ha
oraz
w odległości 100m od wyżej opisanej - DZIAŁKA nr 277, klasa IIIA
w tym 20% klasa IIB. Również prostokąt
------------------------------------------------------------------------------------------------------
kontakt 501 552 571

Dane kontaktowe

  • RYSZARD SORDYL
  • tel 501 552 571
  • adres 59-400 PASZOWICE Kwietniki21
  • miejscowość kwietniki 21

Podobne ogłoszenia

Ogłoszenia